Spotkania fotograficzne 2020


  Witam wszystkich

Od tego roku moje warsztaty będą sie nazywać Spotkaniami Fotograficznymi. Każdy chętny będzie mógł w nich brać udział. Spotkań będzie mniej, ponieważ widzę, że i zainteresowanie warsztatmi krajobrazowymi spadło. Ale liczę na to, że takie fotograficzne spotkania to dla was i dla mnie, to również spotkania towarzyskie, sposób spędzenia wolnego czasu. 

Oczywiscie podaję daty i długość trwania warsztatów oraz orientacyjny program. Ale, w określonych granicach, daty i zakres można zmieniać

 

SPOTKANIA W MIELNIKU

Omówienie indywidualnie telefonicznie lub mailowo. Wyżywienie na własna rękę. Kuchnia na miejscu. Z doświadczenia wiem, że idealną metodą jest prowadzenie wspólnej  kuchni. Najlepsze i najwazniejsze rozmowy odbywaja sie przy gotowaniu i spożywaniu posiłków.

                                           DATY SPOTKAŃ

1. 22-24 maj

2. 12-14 czerwiec

3. 17-19 lipiec

4. 25-27 wrzesień

Jak zawsze pracujemy od świtu do 24. Taka intensywność pozwala poczuć całe piękno fotografowania. Oczywiście ważną częścią jest omawianie zdjęć uczestników warsztatów, zarówno w czasie fotografowania, ale przede wszystkim już po pracy, stąd ta 24. Fotografujemy okolice Mielnika, stadninę arabów w Janowie Podlaskim, Grabarkę. Można przyjeżdżać już w czwartki i wyjechac w poniedziałek.

 

Nocleg u mnie w domu.

Wszelkie informacje pod telefonem 608128746 lub pod adresem cieslapiotr5@gmail.com

                                                                                 *  *  *

 INDYWIDUALNE KONSULTACJE W WARSZAWIE/MIELNIKU

Jedno lub kilkudniowe konsultacje nie tylko z fotografii krajobrazu, ale ze wszystkich dziedzin fotografii. Pomoc w problemach technicznych i estetycznych związanych z fotografią cyfrową i klasyczną. Moje 40 letnie doświadczenie oraz przynależność od 1987 roku do Związku Polskich Artystów Fotografików gwarantuje wysoki poziom i rzetelność konsultacji. Konsultacje odbywają sie na terenie Warszawy i okolic lub w Mielniku nad Bugiem.

Miejsce i okres trwania - do ustalenia.

Chętnie udzielę dodatkowych informacji:
telefon: +48 608128 746
mail: 
cieslapiotr5@gmail.com